ÜMİT SEDAT BAYRAM

ümit sedat bayram (3)

Ankaralı iş insanı Ümit Sedat Bayram, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde (Jeoloji/Hidrojeoloji Mühendisliği) tamamladı. 10 yılı İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü olmak üzere 12 sene uluslararası bir ilaç firmasında görev yaptı.

Lisansüstü eğitimini Ankara Atılım Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansı yaparak tamamladı. Eş zamanlı olarak da satış, pazarlama, toplam kalite yönetimi, kurumsal iletişim, insan kaynakları, üretim teknolojileri, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı ve kişisel gelişim uzmanlığı üzerine de eğitimler almaya devam etti.

2013 yılında iş hukuku, iş güvenliği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri üzerine An Kar Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.‘yi kurdu ve işlerini en iyi şekilde icra etme düşüncesi ile TKY ve OHSAS süreçlerini işin içine entegre etti.

Yeditepe Üniversitesi tarafından düzenlenen programlar sonrası 1.Seviye Yangın Eğitimcisi, 1.Seviye Yüksekte Çalışma Eğitimcisi, Acil Durum Kriz Yönetimi Eğitimcisi, Kapalı Kısıtlı Alan Eğitimcisi olarak eğitimler vermekte, bu konular üzerine önemli projelerde görev almaktadır.

2017 yılında Uludağ Üniversitesi İş Hukuku Uzmanlığı ve Eğitici Eğitimi programlarını tamamladı. Kurumsal işletmelere profesyonel iş hukuku, yönetim uygulamaları ve kişisel gelişim eğitimleri üzerine danışmanlık yapmaya devam etmektedir.