TUNÇ TERZİOĞLU

ekipder fotograf

T&T Sigorta ve Emeklilik ailesi olarak 2001 yılından beri sigorta ve finansal danışmanlık hizmetlerini yerine getirirken; güvenilir ve kaliteli olma hedefiyle, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak üst düzey hizmet anlayışı ile her geçen gün daha iyisi olmayı benimsemekteyiz.


Müşterilerine 'ömür boyu danışmanlık' ve 'kişiye özel danışmanlık' ilkeleri benimseyerek en doğru, şeffaf, ulaşılabilir hizmeti sağlamaktadır. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası branşında 300 milyon fon yöneterek Türkiye'nin en büyük acentesi olarak konumlanmaktayız. Sağlık sigortalarında kişiye özel asistanlık hizmetimizle, anlaşmalı hastane ağlarında en doğru, yetkin şekilde provizyon süreçlerinizi, sağlık sigortanızın kapsamları hakkında müşterilerimize danışmanklık hizmeti vermekteyiz.


Elementer branş da etkili, verimli, doğru risk analizleriyle ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürün ve hizmet bilgisi vermekteyiz. Alanında uzman personeliyle, yenilenen binası ile sigorta sektörünün acente kanalı olarak genel müdürlük seviyesinde müşterilerine tüm sigorta faaliyetlerini tek çatı altında toplatarak etkili hizmet sunmaktayız.


TT SİGORTA İŞ MERKEZİNİ SANAL ORTAMDA ZİYARET ETMEK İSTERMİSİNİZ?