REŞAT GÜNEY

10

1995 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra iş hayatına 1996 yılında Ankara Beğendik Mağazalarında İnsan Kaynakları uzmanı olarak başlamıştır. Ardından sırası ile OYAK Holding – (OYPA) İnsan Kaynakları Sorumlusu, Özdilek Holding Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2004 yılında İngiltere’de bir Türk arkadaşı ile birlikte OMC ‘ i yi kurarak İngiltere de ki Türk firmalarına danışmanlık hizmeti vermişlerdir.

2005 haziran ayında Türkiye’ye dönen Reşat GÜNEY, İbrahim ÇEÇEN Yatırım Holding- Turizm Grubunda İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü olarak 2007 yılına kadar görev yapmıştır.

2008 Aralık ayında İngiltere de kurmuş oldukları şirketini OMC Türkiye marka adıyla Antalya da hayata geçiren Reşat GÜNEY, Stratejik Planlama, Faaliyet Odaklı Bütçe Yapılandırılması, İnsan Kaynakları ve İş ve Proje Geliştirme konularında doksana yakın firmaya, Ticaret ve Sanayi Odalarına, Ticaret Borsalarına, İhracatçı birliklerine, altı bine yakın çalışana eğitimler vererek İş hayatına katkı sağlamaya devam etmektedir.

OMC Türkiye, müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla, ulusal ve uluslararası kuruluşlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
OMC Türkiye; yapılanmasını devam ettirerek 7 ilde ( Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla ve Bursa) çalışmalarına devam etmektedir. Geçen zaman içerisinde hizmet kalitesini hızla arttırmış, hedefler doğrultusunda geliştirmiş ve günümüzde sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Müşterilerinin rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen OMC Türkiye, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla hizmetlerini sunmaktadır.

“İnsan Kaynakları, Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı” hizmetlerini, tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak, analiz ederek, sunulacak çözümleri eski kalıplarından arınmış ancak Firma Kültüründen uzaklaşmadan ortaya koymaya devam etmektedir.

OMC Eğitim Danışmanlığı Ticaret A. Ş Bünyesindeki markalar ve Faaliyetleri;

OMC Türkiye 2008 Yönetim Danışmanlığı ve Eğitim

E-vrim Bilgi teknolojileri 2015 E- Dönüşüm Hizmetleri ( e-fatura, e arşiv fatura, e defter, e- defter saklama) (ERP Programları)

Güney Rent a Car 2015 Filo Kiralama